KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11266375

nr 1126 6375

Etsning

Erik Ekroth (1883-1954), Riddarhuset, signerad, motivet: 39x27

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 augusti 2017
kl 18:50:30